Leczyć kobiece problemy naturalnymi ziołami

Artykuły i badania

03. maja 2022

Wiele kobiet boryka się obecnie z poważnymi problemami ginekologicznymi. Od częstych stanów zapalnych, przez choroby weneryczne, aż po problemy hormonalne i cysty.

WEBMAGAZIN.sk-OTS, 28. 11. 2018 11:30

Współczesność przyniosła ze sobą także duże obciążenie organizmu, a kobiety mają większą predyspozycję do tego typu problemów niż mężczyźni. W przypadku niektórych problemów ginekologicznych nie ma konieczności natychmiastowego sięgania po leki. Niektóre z nich można rozwiązać za pomocą ziół lub suplementów diety. Zawsze jednak należy skonsultować się z lekarzem w sprawie swojego stanu zdrowia. W niektórych przypadkach problemy kobiet wynikają z chorób nerwowych, czasem z niewłaściwego wyboru partnera lub innych okoliczności. Aby im zapobiegać, kobiety powinny zwracać uwagę na zdrowe odżywianie i styl życia. Jednak w królestwie roślin istnieje wiele magicznych ziół dla nieprzygotowanych, nad którymi zdecydowanie warto się zastanowić.

Rumianek – działa przeciwzapalnie i dezynfekująco na kobiece problemy. Przyspiesza gojenie się ran w tym miejscu, a także ma wyraźne działanie moczopędne i pomaga przy bólach menstruacyjnych.

Dziurawiec nazywany jest także rośliną „kobiecą”. Pomaga na wiele kobiecych chorób. Wzmacnia macicę, zwiększając tym samym prawdopodobieństwo poczęcia, zmniejszając ryzyko poronienia. Zatrzymuje krwawienia u kobiet, działa korzystnie na bóle menstruacyjne, upławy, zapalenie jajników, a także na okres menopauzy. Uspokaja układ nerwowy, pomaga w dobrym i zdrowym śnie, oczyszcza krew.

Koper włoski jest doskonałym i przydatnym ziołem na nieregularny cykl menstruacyjny, a także działa przeciw krwawieniom. Oprócz bólu gardła, szałwia pomaga także przy problemach związanych z potencją, a czasami działa jak afrodyzjak. Pomocny jest także przy problemach związanych z menopauzą. Być może jednak należy obchodzić się z nim ostrożnie. Ostatnim, ale nie najmniej ważnym elementem jest głóg pospolity i serdecznik.

Jak mówią, natura to potężna wiedźma i to właśnie od niej pochodzi suplement diety INDONAL WOMAN®, który zawiera zalecaną dzienną dawkę indolo-3-karbinolu. Zwykle jest to naturalny ekstrakt z brokułów i innych warzyw krzyżowych (kapusta, kalarepa, kalafior). Dzięki unikalnemu składowi ziołowemu korzystnie wpływa na zdrowie kobiet, zwłaszcza w okresie menopauzy, pomaga w utrzymaniu równowagi hormonalnej u kobiet, pomaga przy zmianach tkankowych szyjki macicy oraz tkanek miękkich, hormonozależnych, takich jak macica, jajniki i piersi.

Na jego korzyść przemawia także działanie łagodzące ucisk i ból piersi w trakcie menstruacji i poza nią, wzmacnia odporność i pomaga usuwać wolne rodniki. Badania naukowe potwierdzają, że (I3C), będący składnikiem INDONALU, pozytywnie wpływa na gospodarkę hormonalną. Więcej informacji można znaleźć pod adresem: www.indonal.pl

 

https://webmagazin.teraz.sk/zdravie/zatocte-so-zenskymi-problemami-s-pr/9575-clanok.html?mostViewedArticlesGlobalTab=0

Dodaj komentarz